1 000 Ft
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (38 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 6. sz. 1: 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. Vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája turista osztály" bélyegzőkkel, 167,5x41,5 cm