Magyarország vármegyéinek kézi térképei. Tervezte és rajzolta: Kogutowitz Manó. Bp., cca 1905. Magyar Földrajzi Intézet. 1-64. ig: Hiány: 20. 58. . Kiadói, sérült vászonborítású tékában. Hozzá kb 20 db megrendelő lap, külön kialakított helyen. Néhány térképen szakadással