cca 1910-1920 Stühmer Frigyes Bp., gőz-csokoládé és czukoráru gyár reklám. Színes litográfia, papír. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, kis sarokhiánnyal, 22x15 cm
1906 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1906. március 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomárúk, Ditmar R.-féle műanyagárúk egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Hungária-ny., 943 p. Gazdag szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött, aranyozott egészvászon-kötésben.