Nyomtatványok

Tételek száma: 381

1943 Aquincum. Pannonia Inferior (Alsó-Pannónia) fővárosa. Az ásatások és a múzeum rövid ismertetője. Bp., Aquincumi Múzeum. Kihajtható, térképpel illusztrálva, Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
14625.

1943 Aquincum. Pannonia Inferior (Alsó-Pannónia) fővárosa. Az ásatások és a múzeum rövid ismertetője. Bp., Aquincumi Múzeum. Kihajtható, térképpel illusztrálva, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1943 Fotoszemle I. Nemzetközi művészi fototárlat
14626.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
1943 Az Ünnep c. újság újévi, induló száma. I. évf. 1. sz., 1943. dec. 31. Főszerk.: gróf Bethlen Margit. Bp., Globus-ny., 32 p. A címlapon Karády Katalin (Rozgonyi felvétele), hátoldalán Miki egér (Mickey Mouse) képregény. Kis szakadásokkal, a lapok sarkán ázásnyommal.
14627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
1943 Szebb Jövőt! A Leventék képes hetilapjának 5 száma
14628.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1943 Magyarországi Gyógyszerész Egyesület közleményei. 1943. jún. 19. IX. évf. 13. sz., hajtott.
14629.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1944-1945 Ház-értesítés. Ez a ház a 4. sz. kiosztási csoportba tartozik, jegyátvételi értesítés (pl.: kenyér-, zsír...stb jegy), sérült, 21x29 cm
14630.

cca 1944-1945 "Ház-értesítés. Ez a ház a 4. sz. kiosztási csoportba tartozik", jegyátvételi értesítés (pl.: kenyér-, zsír...stb jegy), sérült, 21x29 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1944 Tárcanaptár, kissé kopott vászonkötésben
14631.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1944 Bajtárs! Esküdj fel a turul zászlajára - röplap
14632.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1944 Képes Sport VI. évf. 15. sz., 1944. ápr. 12., a címlapon az Újpest-Kolozsvári AC (1:1) labdarúgó-mérkőzés képeivel, kisebb szakadásokkal
14633.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1944 Szálasi Ferenc! Vezess, mert nem akarunk rabszolgák lenni! - röplap, 13×17 cm
14634.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1944 Magyar Magtenyésztési Rt. 1944. évi tavaszi képes főárjegyzék, bejelölésekkel, borítóhiánnyal, az elülső és utolsó lap sérült, szakadt.
14635.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1945-1963 Független Kisgazdapárt röplap, 2 db + 2 db szavazólap, Hazafias Népfront
14636.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft