1939-1942 Diárium III. (XII.) évfolyamának 3 db száma (6., 7., 8. sz.) + Diárium karácsonyi árjegyzéke a Magyar Könyvbarátok számára. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, vegyes állapotban.
1939 Italia. A gyöngyök gyöngye. Olaszországi turisztikai, utazási ismertető prospektus, számos szövegközi képpel és egészoldalas, színes képtáblával illusztrálva, 52 p. Tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval.
cca 1939 Reisezeitung der Deutschen Ostmark. Sommer in Deutschland Schöner Ostmark. Wien, Carl Gerold's Sohn, fekete-fehér fotókkal, 31+1 p. Három nyelvű (német, angol, francia) idegenforgalmi prospektus, a lapok szélein kis lyukakkal.
cca 1940 8 db Meisseni porcelán figurákat bemutató, képes gyógyszeripari reklámkiadvány, C.F. Boehringer & Soehne G.m.b.H.-Staatliche Porcellan-Manufaktur Meissen, 24x18 cm
1940 Angol női kosztümöket bemutató divatmappa, London, Bell's Fashion Bureau Ltd., 13 t., fekete-fehér illusztrációkkal, sérült, hiányos kiadói mappában