1911 Századok, a Magyar Történelmi Társulat közlönye, XLV. évf. 8., 9.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~1500002/1911-Szazadok-a-Magyar-Tortenelmi-Tarsulat-kozlonye-XLV-evf-8-9-10-fuzet-Szerk-D~II2655233
2655233
14484
420
Printed Materials
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: 1911 Századok, a Magyar Történelmi Társulat közlönye, XLV. évf. 8., 9., 10. füzet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Bp., Athenaeum-ny. Sérült papírkötésben.
: scanner