Játékok

Tételek száma: 40

Igen finom vetőkártya (jóskártya), 32 lap, Lenormand kisasszony Párizsban, XX. sz. eleje. Eredeti papírdobozában, korának megfelelő állapotban.
12529.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
32
Chromo Magyar Ált. Papíripari Rt. tarokk játékkártya, 42 lap, 1930-1940 körül. Korának megfelelő állapotban, egy lapon kisebb sarokhiány.
12530.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
4db játékautó, fém, kopásnyomokkal, h: 11 cm (Burago, Amercom, Maisto)
12531.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Mese kártya, színes állatfigurás illusztrációkkal, 44 lap, kopottas állapotban
12532.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
B.P. Grimaud Vitrex francia kártya, 32 lap, XX. sz. első fele. A lapok sarkán ezüstözéssel, eredeti dobozában, megkímélt állapotban.
12533.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Piatnik Nándor és Fiai Bp. tarokk játékkártya, 38 lap (4 lap hiány), XX. sz. első fele. Néhány lapon kisebb foltokkal, felületi sérülésekkel.
12534.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12535.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ki Ez? irodalomtörténeti társasjáték, hiányos.
12536.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Régi Marokkó játék, eredeti papírtasakban
12537.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Maisto Yamaha motor modell játék, fém-műanyag, 1:18, h: 11,5 cm, eredeti bontatlan csomagolásban
12538.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tombola társasjáték, eredeti dobozában, jó állapotban
12539.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fa sakk készlet 27x27 cm
12540.

Fa sakk készlet 27x27 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft