Játékok Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2665100
12553
420
Toys, board-games
Fémlemez Árugyár rendőrautó, kopásokkal, eredeti doboz, h: 11 cm 2664070
12554
420
Toys, board-games
8 db-os játék tétel, közte Lego Star Wars kulcstartó, figurák, járművek, vegyes állapotban 2657770
12555
420
Toys, board-games
Piatnik magyar kártya, 32 lapos, kopott adóbélyeggel, 1920 körül, 12x8 cm, fém dobozban. 2659224
12556
420
Toys, board-games
Óriás dominó, műanyag, eredeti dobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft