Bolhapiac

Tételek száma: 565

Munari olasz, bőr és vászon aktatáska, szép állapotban, 31x42cm
11995.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Faragott kődobozka, szép állapotban, d: 12 cm
11996.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Díszes barokkos váza, festett epoxigyanta, antikolt, m: 36,5cm
11997.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Régi keleti kanna és szén tartó, kopott, sérülésekkel, m:21-26cm
11998.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
F. B. Rogers Italy pillangó formájú, fém lábos alátét, jelzett, 27x16cm
11999.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szecessziós hexagonális tálca, áttört bogyó mintás díszítéssel, / Art nouveau tray 36×36 cm
12000.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fonott alpakka füles kínáló, kopott, jelzés nélkül m: 21 cm
12001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Salgótarjáni fém mérleg, 5kg-ig, tányérokkal, kopott, + súlyok h: 49cm
12002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bontatlan vezeték nélküli billentyűzet, LOGITECH mk220. Jótállási jeggyel.
12003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
KF Erikssons Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Erikssons Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm
12004.

KF Eriksson's Prince No. 60, svéd gyártmányú, hordozható, kerozinos kemping tűzhely. Réz, jelzett, XX. sz. eleje. Néhány tartozéka hiányzik. m: 15,5 cm, d: 12,5 cm / KF Eriksson's Prince No. 60 Vintage Swedish paraffin-fueled camping stove, early 1900s, with some parts missing. m: 15.5 cm, d: 12.5 cm

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Nagyméretű bronz asztali tükör, kopott, tükör sérült benne, kitámasztó megvan, de letörött, 52x33cm
12005.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Óriás vadászkés agancs nyéllel. réz és bőr tokkal. 39 cm
12006.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft