Bolhapiac Tételek száma: 565
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2619464
11971
420
Flea Market
Antik réz halászlé bogrács, szép állapotban, m:18cm, d:26cm 2654858
11972
420
Flea Market
3 pár réz öntött kilincs. 2642317
11973
420
Flea Market
Tengeri kagylók, csigaházak, kövületek gyűjteménye, műanyag rekeszes tárolókban, 19 doboz 2654877
11974
420
15000
Flea Market
Berndorf bortartó, ezüstözött alpakka, kopott, 38x26x13cm 2659347
11975
420
Flea Market
1967 VW Bogár lámpabúra, jó állapotban, d: 18 cm 2659009
11976
420
28000
Flea Market
2 db nagyméretű vörösréz lábos, jó állapotban 2664107
11977
420
Flea Market
Figurális lámpa, ernyővel, bronzírozott fém, kopásnyomokkal, működik. m: 44 cm 2663064
11978
420
Flea Market
Ezüstözött kínáló tál, talpas, d: 25 cm 2662566
11979
420
Flea Market
Keleti két személyes kávéskészlet, réz porcelán, kopott, d: 20 cm 2662583
11980
420
Flea Market
Amatőr búvárfelszerelés, békatalp, pipa, szemüveg. 2661770
11981
420
Flea Market
PV Alpakka jelzett teáskanál, 6 db, dobozban. H: 15 cm 2655264
11982
420
Flea Market
Törpés órasúly, ólom, kopott, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft