Bolhapiac Tételek száma: 565
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2658235
12347
420
Flea Market
CWKS Legia Warszawa lengyel futball zászló, 30,5x20 cm / Polish football club flag 2658187
12348
420
Flea Market
Vidi Fehérvár FC futball zászló, 24x15 cm 2658193
12349
420
Flea Market
Debreceni VSC (DVSC) 2004-2005-ös szezon bajnokcsapat szurkolói sál, h: 154 cm 2666625
12350
420
Flea Market
2 m-es colstock + 5 fejes csavarhúzó + zsebkés 2666617
12351
420
Flea Market
Hotelszappan gyűjtemény, 15 db 2655141
12352
420
Flea Market
Ébner Budapest bőr kesztyű és cca. 10 db csipke d: 10-30 cm 2656853
12353
420
Flea Market
11 db ezüstözött nyelű gyümölcsös kés, jelzett, kopott, h: 18 cm 2660188
12354
420
Flea Market
Gramofontűs fém doboz, tartalommal. Kopott. 3 db 2654598
12355
420
Flea Market
70 db vegyes, különféle, régi kulcs. 2653151
12356
420
Flea Market
Válik bicska, zsebkés, jelzett, réz és szaru nyéllel, bőr tokkal, akasztóval, h: 32 cm 2654486
12357
420
Flea Market
3 db csokiforma, régi, h: 8,5-17cm 2653150
12358
420
Flea Market
MOM katonai tájoló sérült, működő, bőr tokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft