Bolhapiac Tételek száma: 565
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652514
12153
420
Flea Market
Vegyes Beatles gyűjtemény, bakelit lemez, szalvéta, falvédő, vegyes méretben. 2652581
12154
420
Flea Market
Art Deco Lemez levéltartódoboz, 19x13,5cm 2652575
12155
420
Flea Market
2653257
12156
420
Flea Market
Szecessziós alpakka kínálótál, kopott, jelzés nélkül, 35x21x5cm 2654485
12157
420
Flea Market
Régi kuglóf forma, 6x13cm, kopott 2654831
12158
420
Flea Market
Kagyló alakú vajtartó, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, d: 12 cm 2654870
12159
420
Flea Market
6 db mokkás, fém, pohártartó, kopott, m: 4,5cm 2655172
12160
420
Flea Market
2655254
12161
420
Flea Market
Mercedes SLS AMG 2010 modell. 11 cm 2656641
12162
420
3800
Flea Market
Teáskanna, porcelán, fém borítással, kopott, jelzés nélkül, m: 12 cm 2656644
12163
420
3800
Flea Market
Teáskanna, fém, kopott, fogója ferde, jelzett: Gerhardi&Co., m: 16 cm 2656647
12164
420
3800
Flea Market
Teáskanna, fém, kopott, fogója ferde, jelzett, vésett Hotel Royal felirat, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft