https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 49

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Onasch, Konrad - Cipin, Vlagyiszlav: Az orosz ortodox egyház története. Ecclesia Sancta 4. Bp., 1999, Magyar Katolikus Püspöki Kar Egyháztörténeti Bizottsága. Kiadói papírkötés, a borítón apró foltokkal, volt könyvtári példány.
17236.

Onasch, Konrad - Cipin, Vlagyiszlav: Az orosz ortodox egyház története. Ecclesia Sancta 4. Bp., 1999, Magyar Katolikus Püspöki Kar Egyháztörténeti Bizottsága. Kiadói papírkötés, a borítón apró foltokkal, volt könyvtári példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Mihályi Gilbert: Új módon vagyunk egyház. A II. Vatikáni zsinat egyházszemlélete. Bp., 1999., Márton Áron. Kiadói papírkötés.
17237.

Mihályi Gilbert: Új módon vagyunk egyház. A II. Vatikáni zsinat egyházszemlélete. Bp., 1999., Márton Áron. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dezséry László: Templomozó káté. Kecskemét, 1942, Üzenet. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, foltokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17238.

Dezséry László: Templomozó káté. Kecskemét, 1942, Üzenet. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, foltokkal, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
4
Papi és szerzetesi naptár az 1947. évre. Szerk.: Tower V(ilmos). Bp., 1946, Korda Rt., 68 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17239.

Papi és szerzetesi naptár az 1947. évre. Szerk.: Tower V(ilmos). Bp., 1946, Korda Rt., 68 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Túrmezei Ferenc: Jöjj Szentlélek Úristen! Előkészítő oktatások bérmálkozók számára. Turzó Antal rajzaival. Bp., 1940, Korda Rt., 92 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval.
17240.

Túrmezei Ferenc: Jöjj Szentlélek Úristen! Előkészítő oktatások bérmálkozók számára. Turzó Antal rajzaival. Bp., 1940, Korda Rt., 92 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
3
Rodler Gellért: Máriaczell bazilikájának (templomának) története és leírása. Grácz,én.,Styria-ny., 64 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel és szakadással, egyébként jó állapotban.
17241.

Rodler Gellért: Máriaczell bazilikájának (templomának) története és leírása. Grácz,én.,Styria-ny., 64 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel és szakadással, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
17242.

Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Venczel József: Misztériumjáték. Heves, 1993, Heves város önkormányzata. Gálfy-Bódi Tamás illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17243.

Venczel József: Misztériumjáték. Heves, 1993, Heves város önkormányzata. Gálfy-Bódi Tamás illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Joseph Wresinski: Szegények egyháza. Pannonhalma, 2010, Bencés. Kiadói papírkötés.
17244.

Joseph Wresinski: Szegények egyháza. Pannonhalma, 2010, Bencés. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Lukátsi Vilma: Igen, Atyám Ungár Aladár dokumentum jellegű életrajza. Bp., 1993, Evangéliumi. Kiadói papírkötés.
17245.

Lukátsi Vilma: "Igen, Atyám" Ungár Aladár dokumentum jellegű életrajza. Bp., 1993, Evangéliumi. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kósa László: Egyház, társadalom, hagyomány. Societas et Ecclesia 1. A Magyar Protestáns Közművelődési Egyesület Kiadványai 1. Debrecen, 1993, Ethnica. Papírkötésben, jó állapotban.
17246.

Kósa László: Egyház, társadalom, hagyomány. Societas et Ecclesia 1. A Magyar Protestáns Közművelődési Egyesület Kiadványai 1. Debrecen, 1993, Ethnica. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 3. sz. pótfüzet: A kondói református egyház története. Sajószentpéter, 1996, Borsodi Református Egyházmegye. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Várady József (1930-2008) kondói református lelkész által Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére dedikált példány.
17247.

Várady József: Tiszáninnen református templomai. 3. sz. pótfüzet: A kondói református egyház története. Sajószentpéter, 1996, Borsodi Református Egyházmegye. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Várady József (1930-2008) kondói református lelkész által Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz