Könyvek: Vallás

Tételek száma: 49

Krammer György: A szentmise. Az ősrégi áldozatok és a szent keresztáldozat isteni fényében. Esztergom, 1927., Buzárovits Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17224.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
Barth, Heinz-Lothar: Die Liebe Christi drängt uns. Aufsätze zur Kirchenkrise und ihrer Überwindung. Ruppichteroth, 2003, Kirchliche Umschau. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17225.

Barth, Heinz-Lothar: "Die Liebe Christi drängt uns". Aufsätze zur Kirchenkrise und ihrer Überwindung. Ruppichteroth, 2003, Kirchliche Umschau. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Geistliches Hand-Büchlein oder Christ-Catholiches Baumgärtlein in grossern Druck... Augsburg, 1820. Anton May. 1t (fametszet) + 346p. Korabeli, sérült papírkötésben
17226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Das Neue Testament. / Le Nouveau Testament. / The New Testament. [Az Újtestamentum]. H.n., 1975, Gideon, 338+312+220 p. Három (német, francia, angol) nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
17227.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kamarás István: Ferenc pápa-legendárium. Bp., 2015, Luther Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17228.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Herwig Büchele: Keresztény hit és politikai ész. A katolikus társadalmi tanítás új megközelítése. Budapest-Luzern, 1991, Egyházfórum. Kiadói papírkötésben
17229.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17230.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bull, George: A Vatikán belülről. Ford.: Ruzsiczky Éva. Bp., 1989, Ecclesia, 346 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17231.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Müller Lajos művei, 3 kötet:   A negyedik parancs. Keresztény Kis Könyvtár. Bp.,1931,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.;   Az apostoli hitvallás. Első ágazat I. rész: Hiszek egy istenben. Bp., 1944., Korda. Borító nélkül.   Vital Lehodey: Isten kezében. - - után átdolgozta Müller Lajos. Bp., 1935., Korda. Átkötött kemény-kötés.
17232.

Müller Lajos művei, 3 kötet: A negyedik parancs. Keresztény Kis Könyvtár. Bp.,1931,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.; Az apostoli hitvallás. Első ágazat I. rész: "Hiszek egy istenben." Bp., 1944., Korda. Borító nélkül. Vital Lehodey: Isten kezében. - - után átdolgozta Müller Lajos. Bp., 1935., Korda. Átkötött kemény-kötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Prohászka Ottokár: Élő vizek forrása. Bp., 1938, Szociális Misszótársulat.
17233.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Artner Edgár: Egyház és történelem. Az isteni és emberi elem megnyilatkozása az egyház történetében. Bp., 1926, (Apostol-ny.), 167+(1) p. A borító illusztrációja Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott, nagyrészt szétvált fűzéssel, levált borítóval.
17234.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Világ világa, virágnak virága... [Ómagyar Mária-siralom.] Bemutatja Vizkelety András. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17235.

"Világ világa, virágnak virága..." [Ómagyar Mária-siralom.] Bemutatja Vizkelety András. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft