15136.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp. 1958. Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval + Pereházy Károly: A Városliget. Diósy Antal akvarelljeivel. Bp. 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.