15085.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Ford.: Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval.