15086.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Dr. Lendl Adolf: Úti levelek két világrészből. Gozsdu Elek előszavával. Bp., é.n.,Heisler és Kózol Kő- és Könyvnyomdai Műintézet, 8+157 p.+29 t. Kiadói egészvászon-kötés, erősen sérült, gerinc hiányos, néhány lap szélén folt