15088.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
3 db Velence és Olaszország témájú kötet: Gustav Pauli: Venedig. Leipzig, 1926, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben. + Venedig. Die Wunder Italiens. Seine Kirchen, Paläste und Kunstschätze. Florenz, 1931, G. Fattorusso. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés. + L'Arte in Italia. Ente Nazionale per le Industrie Turistiche. Roma, 1942, ENIT. Fekete-fehér képekkel. Olasz nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült.