Könyvek: Történelem

Tételek száma: 198

Szalai Béla: Magyar várak, városok, falvak metszeteken 1515-1800. I. köt.: A mai Magyarország. Bp., 2001, szerzői magánkiadás, 154+(2) p.+334 t. (700 metszet képével). Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kisebb folttal.
15617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
15618.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Duncker Miksa: Az ó kor története. I. köt. Ford.: Jónás János. Bp., 1874, Ráth Mór (Wigand F. K.-ny.), (8)+558 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15619.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
ifj. Kubinyi Ferenc: Árpádkori oklevelek 1095-1301, Codex Diplomaticus Arpadianus. Tizenegy pecsétrajzzal, Pest, 1867, Korabeli félbőr kötésben, kopott, szakadt papír borítással, foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15620.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
[Erényi Gusztáv] Gustav Erényi: Graf Stefan Tisza. Ein Staatsmann und Märtyrer. Wien-Leipzig, 1935, E. P. Tal & Co. (Bp., Révai-ny.), 1 t. (címkép, gróf Tisza István arcképe) + 395+(3) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos, sérült, kissé hiányos papírborítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó 3 lap tetején sérüléssel.
15621.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Demény Pál: Az imperialista Japán. Bp, 1932, a szerző kiadása. Kissé sérült kiadói papírkötésben.
15622.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Pálóczi Horváth György: Chamberlain a felelős. (Európa két éve). Bp., 1939, szerzői magánkiadás (Athenaeum-ny). Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány szamárfüles lappal, kissé sérült lapszéllel.
15623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
T. Bíró Mária: Pannóniai csontművészet. Moyzeion sorozat 3. Bp., 2000., Enicklopédia Kiadó. Színes és fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15624.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zsidi Paula: Aquincum polgárvárosa az Antoniusok és Severusok korában. Moyzeion sorozat 5. Bp., 2002., Enicklopédia Kiadó. Színes és fekete-fehér fotókkal, valamint térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
15625.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15626.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15627.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Christian Gerlach-Götz Aly: Az utolsó fejezet. Reálpolitika, ideológia és a magyar zsidók legyilkolása 1944/1945. Ford. és a függeléket összeáll.: Kerényi Gábor. Bp., 2004., Noran. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15628.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft