Vegyes szocialista propaganda füzet, 3 db:
A Magyar Forradalmi Munkás-Paraszt kormány nyilatkozata a legfontosabb feladatokról. 1957. jan. 6. Bp., 1957., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés.;
A magyar belügyminisztérium közlése a MAORT szabotázs ügyéről. Bp., 1948., Athenaeum. Papírkötésben, szakadt borítóval.;
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés;
Geréb József: A római kultúra legjelentősebb vonásai. Bp., 1917. Franklin Társulat. Kiadói félvászon kötésben+ Suetonius: Nero. fordította: Révay József. Bp., é.n. Kultúra Könyvkiadó és Nyomda. Kissé kopott kiadói kartonált papírkötésben.
Magyar szabadság. Bethlen Miklós önéletírása. II. Rákóczi Ferenc emlékezései és vallomásai. Széchenyi István 1848-as naplója. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, a Szalay-Berzeviczy család nemesi címeres ex librisével.
Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, a borítószéleken szakadásokkal, kis sérülésekkel,
Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
Richard Happer: 365 reasons to proub to be Scottish. Magical moments in Scotland's History. London, 2013., Portico Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés