1 400 Ft
Tardy Lajos: A tatárországi rabszolgakereskedelem és a magyarok a XIII-XV. században. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 17. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó, 242 p + 4 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, volt könyvtári példány.