Kerékgyártó Árpád: A míveltség fejlődése Magyarországban. I. köt.: 889... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500007/Kerekgyarto-Arpad-A-miveltseg-fejlodese-Magyarorszagban-I-kot-889-1301-Bp-1880-K~II2655255
2655255
15675
420
Books: History
Leírás: Kerékgyártó Árpád: A míveltség fejlődése Magyarországban. I. köt.: 889-1301. Bp., 1880, Kilián Frigyes, XI+559 p. Kartonált papírkötésben, kopottas, sérült állapotban, ragasztott.
: tg