Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1967, Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.