2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Az 1931. évi július hó 18-ára hirdetett országgyűlés képviselőházának naplója. Tizedik kötet. Hiteles kiadás. Bp., 1932, Athenaeum, VIII+(2)+452 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.