Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 43

17069.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 2 (litográfiák, XIII-XIV) t. +4+526+2 p.+ 1 (kihajtható táblázat) t.; 3 (litográfiák, X-IX,VIII) t.+4+456+2 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal gazdagon illusztrált. A mű hét kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű, a táblákon vaknyomásos ornamentikával díszített egészvászon-kötésben, a III. kötetből 1 litográfia hiányzik, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17070.

Stephens, Henry: Mezei gazdaság könyve. III-IV. kötet. [Egybekötve.] Stephens Henry ,,The Book of the Farm" czímű munkája nyomán a hazai körülményekhez alkalmazva kiadják Korizmics László, Benkő Dániel, Morócz István. Pest, 1856, Herz János, 2 (litográfiák, XIII-XIV) t. +4+526+2 p.+ 1 (kihajtható táblázat) t.; 3 (litográfiák, X-IX,VIII) t.+4+456+2 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal gazdagon illusztrált. A mű hét kötetben teljes! Korabeli aranyozott gerincű, a táblákon vaknyomásos ornamentikával díszített egészvászon-kötésben, a III. kötetből 1 litográfia hiányzik, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17071.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
17072.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Schimpfky, Richard: Unsere Heilpflanzen in Bild und Wort für jedermann. I-II. köt. Gera, é.n., Botanischer Verlag Flora von Deutschland-Eugen Köhle. Számos egészoldalas, színes litográfiával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítókon kisebb kopásnyomokkal.
17073.

Schimpfky, Richard: Unsere Heilpflanzen in Bild und Wort für jedermann. I-II. köt. Gera, é.n., Botanischer Verlag "Flora von Deutschland"-Eugen Köhle. Számos egészoldalas, színes litográfiával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítókon kisebb kopásnyomokkal.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bruckner Győző: Szerves kémia (6 kötetben). Bp., 1964-1981, Tankönyvkiadó. (I-V. kiadás). Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500-5000 példányban.
17074.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pokorny Alajos: Az állatország természetrajza. Az ausztriai birodalombeli algymnasiumok számára készítette - -, természetrajz tanács a bécsi csász. kir. academiai gymnasiumban. (90 fametsztvénynyel díszített kiadás. Bécs, 1863, A Cs. Kir. Iskolakönyvek kiadásában, (Nyomtatott a Cs. Kir. Államnyomda betűivel), VIII+215 p. Korabeli félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon kis kivágással és névbejegyzéssel, a lapokon ceruzás aláhúzásokkal és jegyzetekkel. Ritka!
17075.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Schoedler, Friedrich,: Das Buch der Natur, die Lehren der Physik, Chemie, Mineralogie, Geologie, Physiologie, Botanik und Zoologie umfassend. Braunschweig, 1847. Vieweg & Sohn, 504p. Modern, egészbőr kötésben, egy két lap sérült, javított
17076.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Schoedler, Friedrich,: Das Buch der Natur, die Lehren der Physik, Chemie, Mineralogie, Geologie, Physiologie, Botanik und Zoologie umfassend. 1868-1871 Braunschweig, 1868-71. Vieweg & Sohn, Egybe kötve. Sok ábrával és kihajtható táblával. Korabeli, elvált félbőr kötésben. Keblovszky M. Lajos ex librisével.
17077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17078.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
17079.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17080.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft