Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522759
17136
420
Books: Social sciences
Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói javított papír védőborítóban, kissé foltos borítóval és kissé foltos lapélekkel. Megjelent 1000 példányban. 2642398
17137
420
Books: Social sciences
Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine. 2642350
17138
420
Books: Social sciences
1913 Magyar Társadalomtudományi Szemle. VI. évf. Szerk.: Angyal Pál, Apáthy István, Szemenyei Kornél. Bp., 1913., Pesti Könyvnyomda Rt., 806 p. Átkötött, kopott, foltos félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel. 2642341
17139
420
Books: Social sciences
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. 2615617
17140
420
Books: Social sciences
Közgazdasági enciklopedia. III. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott, foltos aranyozott félvászon-kötések. 2599434
17141
420
Books: Social sciences
Kövér György: Biográfia és társadalomtörténet. Bp., 2014, Osiris, 436 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2655389
17142
420
Books: Social sciences
Nyéki Kálmán: Vallás és faj. Bp., Szent István Társulat. 2615619
17143
420
Books: Social sciences
Közgazdasági enciklopedia. IV. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói kopott aranyozott félvászon-kötések. 2594226
17144
420
Books: Social sciences
3 db magyar-latin és latin-magyar szótár, 1 db nyelvtan, régi kiadások, sérült állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft