Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 22

15565.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15566.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15567.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15568.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Gusztafik Tibor: Száztíz év kék-fehérben. Tatabányai futballtörténelem 1910-2020. Tatabánya, 2021, Tatabányai Sport Club. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15569.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
13
2 db Fradival kapcsolatos könyv: Nagy Béla: FTC napló. 1899-1910. (Bp., 1976), Ferencvárosi Torna Club. Kiadói papírkötés, kissé foltos. + Schlosser Imre: Fél évszázad a futballpályán. 1906-1956. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második kiadás. A borítót és a rajzokat Sajdik Ferenc készítette. Kiadói papírkötés. Megjelent 3850 példányban.
15570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15571.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Roswin Finkenzeller-Wilhelm Ziehr-Emil M. Büchrer: Sakk. A játék 2000 éve. Ford.: Tomor Béla. Bp., 1993., Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
15572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db bridzs témájú könyv: Dr. Zánkay Péter: Bridge kézikönyv, Zánkay Péter: Bridzs Dr. Widder Lajos: Versenybridzs, Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája, papírkötésben, vegyes állapotban
15573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15574.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.
15575.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15576.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft