https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 27

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst évek. Alexandra Könyvkiadó. Bp. 2005. Kiadói kartonált kötésben.
17273.

Ezüst évek. Alexandra Könyvkiadó. Bp. 2005. Kiadói kartonált kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Kiadták 1400 példányban. Ebből 700 számozott példány. 534. számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
17274.

Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Kiadták 1400 példányban. Ebből 700 számozott példány. 534. számozott példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Váci Könyvkötészet Vác. Üres minikönyv, egészvászon kötés, dedikált, jó állapotban.
17275.

Váci Könyvkötészet Vác. Üres minikönyv, egészvászon kötés, dedikált, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Kossuth Lajos. Szerk.: Farkas Mária. Bp., 1977, Kossuth. Számozott! Minikönyv, kartonált papírkötésben, jó állapotban. 033/1200
17276.

Kossuth Lajos. Szerk.: Farkas Mária. Bp., 1977, Kossuth. Számozott! Minikönyv, kartonált papírkötésben, jó állapotban. 033/1200

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.
17277.

Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, magyar és latin nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
17278.

Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Minikönyv. Készült példányszám 500 fekete és 500 piros számozott példányban. Számozatlan. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/347.) példányban.Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
17279.

Bajai Ferenc: Az Állami Biztosító alapításának 35. évfordulójára. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1984, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (600/347.) példányban.Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
17280.

Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Vál. Tótisz András. Minikönyv, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott
17281.

Kner Imre és Beatrice Warde találkozása. Bp., 1979, Zrinyi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben. Számozott (1500/1379.) példány. kopott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.
17282.

Tari József: 45 éves a Zsolnay SE/Dozso SE sakkosztálya. Pápa,2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
17283.

Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db minikönyv: Alapjogaim az Európai Unióban. Párizs, 2007, Éditions Biotop. Kiadói papírkötés.
17284.

2 db minikönyv: Alapjogaim az Európai Unióban. Párizs, 2007, Éditions Biotop. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz