vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt. Regény. Bp., 1940, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított illusztrált papír védőborítóban.