Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 34

Janikovszky Éva: Már megint. Réber László rajzaival. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, ragasztott gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
Sebők Zsigmond: Maczkó úr szárazon és vízen. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1926], Singer és Wolfner, 200 p. Kiadói aranyozott, festett, laza egészvászon-kötés,
17301.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
10
17302.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17303.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fables de la Fontaine avec nouvelles remarques explicatives philologiques et literaires.. par Félix Lemaistre. Paris, é.n. Garnier Fréres. Korabeli félbőr kötésben
17304.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kovács Dénes: Góbé mesék. Bp., Szent István Társulat. Nagy Sándor címlapjával, szecesszióss egész oldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
17305.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Walt Disney - 101 kiskutya. Ford.: Székely Tamás. Bp., 1997, Egmont. Egészoldalas, színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17306.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Fekete István, Dargay Attila: Vuk. Bp., 2016, Móra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17307.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp., (1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, borítóval
17308.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vitéz Csikós Jenő: Katona leszek. Pistike álma. Kálmán Viktor és Németh Nándor. [Bp.,1944], Makk József, 12 sztl. lev.+ 4 t. (színes képtábla.) Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötésben, kopott borítóval,  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
17309.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bakó Ágnes: Tücsi nem hagyja magát. Mayer Gyula rajzaival. Bp., 1974, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft