1 800 Ft
Malatinszky Fanny szakácskönyve. Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület." Bp., én., Légrády. Nyolcadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, pár lap kijár, az elülső szennylapon és a kötéstábla belsején ceruzás jegyzettel, a hátsó szennylapon hiánnyal, megviselt állapotban. Benne egyéb kb. 25 db nagyrészt kézzel írt, és kisebbe részben nyomtatott jegyzetlapokkal, rajta receptekkel.