Keenan, Ruth: 2000 év lakomái. A történelem nagy pillanatai 20 évszázad legkiválóbb receptjeivel. Ford.: Bereczki Péter. Bp., 2001, Glória. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.