https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 12

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17261.

Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Heinrich Heines Werke. Herausgegeben von Heinr. Laube. Illustrirt von Wiener Künstlern. I-VI. köt. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reitzer & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.; 4+375+3 p.; 4+376+4 p.; 4+378+2 p.; 4+377+3 p. Teljes sorozat! Gazdag fekete-fehér képanyaggal, F. W. Bader fametszeteivel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon díszkötés (Buchbinderei Hermann Scheibe, Wien), festett lapélekkel, a borítókon helyenként sérülésekkel, kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé sérült lappal, de nagyobbrészt jó állapotban.
17262.

Heinrich Heine's Werke. Herausgegeben von Heinr. Laube. Illustrirt von Wiener Künstlern. I-VI. köt. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reitzer & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.; 4+375+3 p.; 4+376+4 p.; 4+378+2 p.; 4+377+3 p. Teljes sorozat! Gazdag fekete-fehér képanyaggal, F. W. Bader fametszeteivel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon díszkötés (Buchbinderei Hermann Scheibe, Wien), festett lapélekkel, a borítókon helyenként sérülésekkel, kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé sérült lappal, de nagyobbrészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Schillers Werke 1-4. Bände. Hrsg. J. G. Fischer. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17263.

Schillers Werke 1-4. Bände. Hrsg. J. G. Fischer. Illustrirt von ersten deutschen Künstlern. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.
17264.

1847 Magyar-Német Tanodai és Utazási zsebszótár.I-II. 662p. 598p. Korabeli vászonkötésben a fűzésnél szétvált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
March, Richard: Braut aus Indien, oder: Die Geheimnisse einer Weltstadt. I-II. köt. Neusalza, [1878-1879], Hermann Oeser. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült. kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
17265.

March, Richard: Braut aus Indien, oder: Die Geheimnisse einer Weltstadt. I-II. köt. Neusalza, [1878-1879], Hermann Oeser. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült. kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Shakespeares Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17266.

Shakespeare's Sämtliche Werke III. köt. Illustrit von John Gilbert. Stuttgart und Leipzig,én.,Deutsche Verlags-Anstalt. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
André Valmont: Gmen contro gangsters.; I grandi enigmi storici del nostro tempo. Ginevra [Genf], 1972, Edizioni Ferni. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben.
17267.

André Valmont: G'men contro gangsters.; I grandi enigmi storici del nostro tempo. Ginevra [Genf], 1972, Edizioni Ferni. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Kathy Acker: Blood and Guts in High School. London, 1984., Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17268.

Kathy Acker: Blood and Guts in High School. London, 1984., Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Beecher Stowe, Harriet: Uncle Toms Cabin. A Story of Slavery in America Fifty Years Ago. (I-II. rész). + Fairy Tales from Persia. Translated by J. A. Lee. (Egy kötetben). London, [cca 1900], Books for the Bairns Office. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17269.

Beecher Stowe, Harriet: Uncle Tom's Cabin. A Story of Slavery in America Fifty Years Ago. (I-II. rész). + Fairy Tales from Persia. Translated by J. A. Lee. (Egy kötetben). London, [cca 1900], "Books for the Bairns" Office. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval, korabeli hirdetésekkel. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
3
John Fowles: The Magus. Frogmore, 1978., Triad Panther. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
17270.

John Fowles: The Magus. Frogmore, 1978., Triad Panther. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Neues elegantes Conversations-Lexicon für Gebildete aus allen Ständen 1-4. Bände. Herausgegeben im Verein mit einer Gesellschaft von Gelehrten von Dr. O[skar] L[udwig] B[ernhard] Wolff. Leipzig, 1834-1837, Ch.E. Kollmann, 2+409+23 p.+16 (acélmetszetek) t.; 2+416+20 p.+23 (acélmetszetek) t.;2+544+23 p.+16 (acélmetszetek) t.;2+531 p.+22 (acélmetszetek) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapok sarkain hiánnyal, az elülső szennylapok hiányoznak, a III. kötetből 1 db, a IV. kötetből 2 db metszet hiányzik.
17271.

Neues elegantes Conversations-Lexicon für Gebildete aus allen Ständen 1-4. Bände. Herausgegeben im Verein mit einer Gesellschaft von Gelehrten von Dr. O[skar] L[udwig] B[ernhard] Wolff. Leipzig, 1834-1837, Ch.E. Kollmann, 2+409+23 p.+16 (acélmetszetek) t.; 2+416+20 p.+23 (acélmetszetek) t.;2+544+23 p.+16 (acélmetszetek) t.;2+531 p.+22 (acélmetszetek) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapok sarkain hiánnyal, az elülső szennylapok hiányoznak, a III. kötetből 1 db, a IV. kötetből 2 db metszet hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Wachtmeister, Rosina: Die Weihnachtsgeschichte. Augsburg, 1997, Pattloch. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17272.

Wachtmeister, Rosina: Die Weihnachtsgeschichte. Augsburg, 1997, Pattloch. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz