Marianne Bernhard: Kolostorok. Az európai kolostorépítészet száz remekműve. Ford.: Abai Ágnes, Kovács Zoltán. Bp., 1994, Dunakönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.