Dercsényi Balázs - Hegyi Gábor - Marosi Ernő - Török József: Katolikus templomok Magyarországon. Dr. Seregély István egri érsek előszavával. Bp., 1991, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.