17618.
420. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 400 Ft
A Magyar Királyi FöldmÃvelésügyi Minisztérium rádióelÅ‘adásainak sorozata. 1929. B sorozat, január-június. Bp., 1929, "Pátria"-ny. Kiadói félvászon-kötés, sérült borÃtóval, helyenként foltos, szamárfüles lapokkal.