Horváth János: A magyar irodalom fejlődéstörténete. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Görtz-Sarkowicz: Erich Kästner. Eine Biographie. München/Zürich, 1998, Piper. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé sérült első kötéstáblával.
Oravecz Imre: A chicagói magasvasút montrose-i állomásának rövid leírása. Egybegyűjtött versek. Bp., 1994, Helikon, 260 p. A borító Kemény György munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 db megviselt Verne kötet: Rejtelmes sziget. I. hatodik kiadás. Laza kötés, címlap teteje vágott. Senki fia. Bp., é.n. Franklin. Laza kötésben, címlap teteje vágott
Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Budapest, 1991, Merchavia Kft. Hasonmás kiadás. Szövegközti képekkel, színes térképlapokkal. Kiadói műbőr kötés. Szép, újszerű állapotban.
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.