Képeslap Tételek

Tételek száma: 67

Kb. 145 db RÉGI külföldi város képeslap: osztrák, német, francia, svájci sok kis településsel. Vegyes minőség / Cca. 145 pre-1945 European town-view postcards in mixed quality: Austrian, German, French, Swiss with smaller settlements
20002.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
20003.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Osztrák képeslapgyűjtemény - 70 db régi beragasztott képeslap albumban (Salzburg, Bad Ischl, Gmunden, stb..) / Austrian postcard collection - 70 pre-1945 postcards glued in album (Salzburg, Bad Ischl, Gmunden, etc...)
20004.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
269 db RÉGI képeslap Haranghy Jenő gyűjteményéből szecessziós albumban (albumban sok szakadás): főleg művészeti lapok, sok aktfestmény, erotika, orosz festők és pár színész. Érdekes anyag / 269 pre-1945 motive postcards in Art Nouveau album (many tears in the album): mostly art and erotic postcards, actors, actresses, Russian painters
20005.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
99 db RÉGI virágos üdvözlő és csendélet motívum képeslap albumban, több litho, vegyes minőség / 99 pre-1945 flower and still life greeting motive postcards in an album, mixed quality, many lithos
20006.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
97 db RÉGI üdvözlő motívum képeslap albumban vegyes minőségben: karácsonyi, újévi, húsvéti, névnapi, szecessziós, dombornyomott és litho lapok / 97 pre-1945 greeting motive postcards in an album in mixed quality: Christmas, New Year, Easter, Name Day, many Art Nouveau, embossed and litho
20007.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Kb. 215 db RÉGI városi és motívum képeslap vegyes minőségben. Jó böngészde: húsvéti, karácsonyi és újévi üdvözlőlapok, hölgyek / Cca. 215 pre-1945 town-view and motive postcards in mixed quality: Easter, Christmas, New Year greetings, lady
20008.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
20009.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Múlt századfordulós érdekes, tartalmas képeslap gyűjtemény hagyatékból, közel 170 db főleg üdvözlő, motívum, művész képeslap, kevés - inkább osztrák - városkép. Jó minőségben megőrzött szép anyag bonbonos dobozban.
20010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Több mint 1.000 db régi külföldi városképes lap nagyméretű cipős dobozban. Érdekes, változatos anyag!!
20011.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
5 db RÉGI külföldi képeslapfüzet / 5 pre-1945 European postcard booklets: Pompei, Ravenna, Napoli, Sarajevo, Milano
20012.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
48 db RÉGI népviseletes motívum képeslap vegyes minőségben / 48 pre-1945 folklore motive postcards in mixed quality
20013.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft