Cca. 1850 Medve Imre (1818-1878): Kassai S. Erzsébet-Egyház. Acélmetsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Cca-1850-Medve-Imre-1818-1878-Kassai-S-Erzsebet-Egyhaz-Acelmetszet-jelzett-a-metszeten-de~II2657911
2657911
10958
420
Engravings
Leírás: Cca. 1850 Medve Imre (1818-1878): Kassai S. Erzsébet-Egyház. Acélmetszet, jelzett a metszeten, dekoratív üvegezett fa keretben, kissé foltos, 13x19 cm
: karap_norbert