Zórád Géza (1896-1959): Lovasszán. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zorad-Geza-1896-1959-Lovasszan-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-serult-fakeretben-24x34~II2655545
2655545
10540
420
Leírás: Zórád Géza (1896-1959): Lovasszán. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 24x34,5 cm
: pk