Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2656772
10134
420
Füstös Zoltán (1901-1975): Székelykapu. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett,sérült fa keretben, 14×18,5 cm 2656624
10135
420
3800
Gaál Domonkos (1940-2009): Tél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), üvegezett fa keretben, 30×40 cm 2658460
10136
420
14000
Gaál Imre (1888-1915): Rákosi részlet. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. 50x45 cm 2620215
10137
420
30000
Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x80 cm 2657364
10138
420
Galambos Margit (?-?): Színházi Élet, art deco borítóterv, 1925 körül. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, foltos, 22x15,5 cm 2657479
10139
420
Galambos Margit (?-?): 3 db art deco illusztráció- vagy reklámterv, 1925-30 körül. Tus, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül. Egyik kissé foltos. 6x4,5 cm körüli méretben. 2657346
10140
420
Galambos Margit (?-?): Mesebeli táj, 1923. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 15x13,5 cm 2657099
10141
420
14000
Gábor Jenő (1893-1968): Hátakt. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 2664945
10142
420
42000
Gábor Móric (1889-1987): Csendélet. (1927 Budapest) Olaj, vászon (sérült keretben), jelzett, 50x35 cm 2656221
10143
420
Gábris Ferenc (?-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben.40×30 cm 2657104
10144
420
Gách István Lipót (1880-1962): Napfényes táj. Olaj, rétegelt falemez. Fakeretben. 19x17 cm 2658473
10145
420
Gách István Lipót (1880-1962): Munka a földeken. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 19x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft