Festmények és grafikák Tételek száma: 538
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2659998
10122
420
Farkas Béla (?-): Fertőrákos. Olaj, farost, Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60×80 cm 2505533
10123
420
Farkas György (1911 - 1995): Házak.
Olaj, papír, jelzett, apró szakadással. 30x42cm 2568546
10124
420
Farkasházy Miklós (1895-1964): Halászok. Linómetszet, papír, jelzett, 22x21 cm 2568545
10125
420
Farkasházy Miklós (1895-1964): Siratás. Linómetszet, papír, jelzett, 39x22 cm 2568554
10126
420
Farkasházy Miklós (1895-1964): Töprengő. Linómetszet, papír, jelzett, 33x18 cm 2655534
10127
420
Fechtmann József (1888-?), működött Aradon, Cegléden és Újpesten: Napfényes táj nyájjal. Olaj, karton, fakeretben, 26x20 cm 2427095
10128
420
Fehér Ilona (1913-1983): Halastó Szentesnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), lap teteje és alja kissé foltos, 27,5×21 cm 2623935
10129
420
Fegyó Béla (1943-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 35x45 cm 2612119
10130
420
Fenster T. Gábor (1981-): Space compression. Egyedi, digitális grafika. Print, vászon. Jelzett a hátoldalon. 60×80 cm 2616888
10131
420
42000
Félegyházi László (1907-1986): Női portré. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56,5×50 cm 2660220
10132
420
28000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 34×23 cm 2660091
10133
420
24000
Frank Magda (1914-1997): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft