Gáborffy jelzéssel: Havas táj. Olaj, vászon, dekoratív ökörszemes fake... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Gaborffy-jelzessel-Havas-taj-Olaj-vaszon-dekorativ-okorszemes-fakeretben-52C39770-cm~II2653218
2653218
10585
420
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Gáborffy jelzéssel: Havas táj. Olaj, vászon, dekoratív ökörszemes fakeretben, 52×70 cm
: pk