Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 46

Vegyes Ex Libris tétel (Vigh Jutka mesekönyve, Dr. Lustig István, Paris, Galambos Ferenc, 1937 BUÉK, Kass János, judaika) Vegyes technika, vegyes méret.
10875.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10876.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jaschik Álmos (1885-1950): Dr. Lengyel Miklósék ... számú könyve, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, foltos, 10x7,5 cm
10877.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
5 db ex libris és alkalmi kisgrafika, vegyes állapotban, 10,5x8 cm és 6x8 cm között
10878.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4 db ex libris és kisgrafika, közte jelzett, sorszámozott is, vegyes méretben és állapotban
10879.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bálványos Huba (1938-2011): Illusztráció. Linómetszet, papír kartonon, jelzett, 7.5×6.5 cm
10880.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sebők Á. jelzéssel: Art deco szépítkező hölgy. Tus, papír, Jelzett, 20x15 cm
10881.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (275./500) példány.
10882.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
In memoriam Stettner Béla. 15 db grafikát tartalmazó sorszámozott mappa Stefanovits, Csorba-Simon, Rozanits, Vén Zoltán, Kőnig Róbert stb Jelzettek. Sorszámozott, 50/300 Lapméret: 22x31 cm
10883.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
5 db ex libris és alkalmi kisgrafika, vegyes állapotban, 12x10 cm és 17,5x11 cm között
10884.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gacs Gábor (1930-2019): Angyali üdvözletem. Linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 13x7,5 cm
10885.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10886.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft