Porcelán Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2646702
11166
419
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 2646704
11167
419
14000
Herendi Viktória mintás levél formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x15 cm 2646701
11168
419
Herendi Viktória mintás sótartó / fűszertartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5cm 2567453
11169
419
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567454
11170
419
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567455
11171
419
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567456
11172
419
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2599147
11173
419
Herendi Apponyi mintás áttört porcelán kosár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm 2602097
11174
419
160000
Herendi Apponyi mintás 12 személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2648839
11175
419
3800
Herendi Apponyi mintás porcelán uzsonnás tányér, 1 db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 20,5 cm 2648837
11176
419
3800
Herendi Apponyi mintás porcelán uzsonnás tányér, 1 db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 20,5 cm 2648840
11177
419
Herendi Apponyi mintás porcelán leveses tányér, 1 db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal , d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft