10 000 Ft
Zsolnay áttört fajansz dísztányér, "Országos Ipar- Mezőgazdasági és Művészeti Kiállítás Pécs 1907" alkalmi mintával. Részben kézzel festett, jelzett (benyomott Zsolnay Pécs), kisebb kopásnyomokkal, apró lepattanással, a máz egy részen javított, d: 19,5 cm