Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/419/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kina-Zhongguo-Zhi-Zao-Sarkanyos-es-viragos-fali-disztanyer-reszben-kezzel-festett-porc~II2612624
2612624
11444
419
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Kína (Zhongguo Zhi Zao) Sárkányos és virágos fali dísztányér, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopott, d:23cm
: karap_norbert