18 000 Ft
47,75 EUR, 51,43 USD
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm.