Militária

Tételek száma: 60

~1939-1945. A m. kir. 1. honvéd gépkocsizó dandár felderítő zászlóaljának jelvénye - változat Cu sapkajelvény (10x46mm) T:1- / Hungary ~1939-1945. Badge of the Royal Hungarian 1st Motorised Brigades Reconaissance Battalion - Version Cu cap badge (10x46mm) C:AU Sallay: 113/b.
32498.

~1939-1945. "A m. kir. 1. honvéd gépkocsizó dandár felderítő zászlóaljának jelvénye - változat" Cu sapkajelvény (10x46mm) T:1- / Hungary ~1939-1945. "Badge of the Royal Hungarian 1st Motorised Brigade's Reconaissance Battalion - Version" Cu cap badge (10x46mm) C:AU Sallay: 113/b.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal Szign.:Berán T:2 patina, fakult mellszalag Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:XF patina, discolored ribbon NMK 428.
32499.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal Szign.:Berán T:2 patina, fakult mellszalag Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:XF patina, discolored ribbon NMK 428.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 NMK 428.
32500.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 NMK 428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941/1942. Tűzkereszt II. fokozata hadifém kitüntetés, mellszalagon, adományozói/viselői igazolvánnyal T:2 patina, viseltes mellszalag Hungary 1941/1942. Fire Cross, 2nd Class war metal decoration with ribbon, with donating / wearing certificate C:XF patina, worn ribbon NMK 447.
32501.

1941/1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés, mellszalagon, adományozói/viselői igazolvánnyal T:2 patina, viseltes mellszalag Hungary 1941/1942. "Fire Cross, 2nd Class" war metal decoration with ribbon, with donating / wearing certificate C:XF patina, worn ribbon NMK 447.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1946. Fogsági emlék nyolc elemből álló Al függő, bronz kapcsokkal összefűzve, hét darab bajorországi település (Wilderana, Hozenberg, Titling, Janahof, Cham, Straubing, Regensburg) nevével (127x27mm) T:2 oxidáció / Hungary ~1946. Fogsági emlék (Imprisonment keepsake) made of seven pieces of Al, held together by bronze links with the names of seven Bavarian settlements (Wilderana, Hozenberg, Titling, Janahof, Cham, Straubing, Regensburg) (127x27mm) C:XF corrosion
32502.

~1946. "Fogsági emlék" nyolc elemből álló Al függő, bronz kapcsokkal összefűzve, hét darab bajorországi település (Wilderana, Hozenberg, Titling, Janahof, Cham, Straubing, Regensburg) nevével (127x27mm) T:2 oxidáció / Hungary ~1946. "Fogsági emlék (Imprisonment keepsake)" made of seven pieces of Al, held together by bronze links with the names of seven Bavarian settlements (Wilderana, Hozenberg, Titling, Janahof, Cham, Straubing, Regensburg) (127x27mm) C:XF corrosion

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
~1948. Határvadász zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. Border Defence Officer enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error
32503.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
1951. Közbiztonsági Érem a rendőrség tagjai részére, bronz fokozat zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20, 25, 30, 35 év 4db zománcozott kitüntetés mellszalagon pánton összefűzve T:2
32504.

1951. "Közbiztonsági Érem a rendőrség tagjai részére, bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 20, 25, 30, 35 év" 4db zománcozott kitüntetés mellszalagon pánton összefűzve T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott aranyozott bronz kitüntetés + A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés + A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat zománcozott bronz kitüntetés T:1-,2
32505.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany (2x) és ezüst fokozata, zománcozott, aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetések mellszalagon + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év 4db zománcozott kitüntetés mellszalagon +  1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, pánton összefűzve T:2,2-
32506.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany (2x) és ezüst fokozata, zománcozott, aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetések mellszalagon + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év" 4db zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, pánton összefűzve T:2,2-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany (2x) és ezüst fokozata, zománcozott, aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetések mellszalagon + 2db szalagsáv +  1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, pánton összefűzve T:2,2-
32507.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany (2x) és ezüst fokozata, zománcozott, aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetések mellszalagon + 2db szalagsáv + 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, pánton összefűzve T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1968. A Varsói Szerződés Hadseregeinek III. Katonai Filmfesztiválja egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (83x97mm) T:1-
32508.

1968. "A Varsói Szerződés Hadseregeinek III. Katonai Filmfesztiválja" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (83x97mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
~1970-1980. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola egyoldalas bronz, festett emlékérem tokban (70mm) T:1-
32509.

~1970-1980. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" egyoldalas bronz, festett emlékérem tokban (70mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft