Militária

Tételek száma: 60

32486.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalagon T:3 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon C:F  NMK 295.
32487.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon T:3 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:F NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
32488.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem aranyozott, jelzetlen Br kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.:Kautsch T:2 kopott aranyozás, patina Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit gilt, unmarked Br decoration without ribbon. Sign.:Kautsch C:XF worn gilt, patina NMK.: 326.
32489.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott, jelzetlen Br kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.:Kautsch T:2 kopott aranyozás, patina Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit" gilt, unmarked Br decoration without ribbon. Sign.:Kautsch C:XF worn gilt, patina NMK.: 326.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag ás függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:2- patina Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:VF patina NMK 310.
32490.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag ás függesztőkarika nélkül. Szign.: Kautsch T:2- patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration without ribbon and suspension ring. Sign.: Kautsch C:VF patina NMK 310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina Hungary 1917. Silver Military Merit Medal with swords marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina NMK 320.
32491.

1917. "Ezüst Katonai Érdemérem kardokkal" jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 patina Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal with swords" marked Ag decoration with original ribbon C:XF patina NMK 320.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1917. Tiszti Arany Vitézségi Érem korabeli, öntött, aranyozott Br kitüntetés eredeti, kissé foszló mellszalagon, beütések nélkül, szagittális füllel, adományozotti hagyatékból (eredeti, viseleti példány?) T:2 patina Hungary 1917. Golden Gallantry Medal for Officiers contemporary (WWI) cast, gilt Br decoration in original, slightly damaged ribbon, without marks, with sagittal ear, from the legacy of an awarded person (original, wearable piece?) C:XF patina NMK 296.var
32492.

1917. "Tiszti Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott Br kitüntetés eredeti, kissé foszló mellszalagon, beütések nélkül, szagittális füllel, adományozotti hagyatékból (eredeti, viseleti példány?) T:2 patina Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal for Officiers" contemporary (WWI) cast, gilt Br decoration in original, slightly damaged ribbon, without marks, with sagittal ear, from the legacy of an awarded person (original, wearable piece?) C:XF patina NMK 296.var

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16
1918. Sebesültek Érme Br kitüntetés, peremén WA 918 jelzéssel, nem saját mellszalagon Szign.:R. Placht (38mm) T:2- patina Hungary 1918. Wound Medal - Laeso Militi Br decoration, with WA 918 mark on the edge, on not original ribbon. Sign.:R. Placht (38mm) C:VF patina NMK 328.
32493.

1918. "Sebesültek Érme" Br kitüntetés, peremén "WA 918" jelzéssel, nem saját mellszalagon Szign.:R. Placht (38mm) T:2- patina Hungary 1918. "Wound Medal - Laeso Militi" Br decoration, with "WA 918" mark on the edge, on not original ribbon. Sign.:R. Placht (38mm) C:VF patina NMK 328.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
26
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, marked on the edge Br decoration with ribbon C:XF worn silver-plating NMK 418.
32494.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés mellszalagon T:2 kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked on the edge Br decoration with ribbon C:XF worn silver-plating NMK 418.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés szalag nélkül (40mm) T:2 patina, kopott ezüstözés Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, marked on the edge Br decoration without ribbon (40mm) C:XF patina, worn silver-plating NMK 418.
32495.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett Br kitüntetés szalag nélkül (40mm) T:2 patina, kopott ezüstözés Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, marked on the edge Br decoration without ribbon (40mm) C:XF patina, worn silver-plating NMK 418.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1939. Magyar Bronz Érdemkereszt bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1939. Hungarian Bronze Merit Medal bronze decoration, with original ribbon C:AU,XF  NMK 389.
32496.

1939. "Magyar Bronz Érdemkereszt" bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon T:1-,2 / Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" bronze decoration, with original ribbon C:AU,XF NMK 389.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül + 1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül (2x) T:3 NMK 436., 439.
32497.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül (2x) T:3 NMK 436., 439.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft